Co nabízíme

Co nabízíme?

Dlouhodobost
 Chcete člověka, kterému můžete důvěřovat a spolupracovat s ním dlouhá léta? My chceme být Vaším životním partnerem ve financích.
Servis
Zaručujeme dlouhodobou péči o Vaše portfolio , aby bylo stále aktuální.
Vyjednávací síla
Stalo se Vám, že Vám banka nebo pojišťovna nevyšla vstříc? Do těchto bojů jdeme s Vámi.
Komplexnost
Neřešíme pro Vás jeden produkt, řešíme Vaše peníze jako celek podle toho, co sami chcete.
Flexibilita
Telefony zvedáme i v noci a o víkendu. Jsme Vám plně k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Cena
 Celá naše služba je bezplatná. Snažíme se dosáhnout Vaší spokojenosti a věříme , že nás díky tomu vždy rádi doporučíte lidem ve Vašem okolí.
Nezávislost
 Pro každého klienta je dobrá jiná banka. My za žádnou nekopeme, my kopeme za Vás.
Úprava výhodnosti smluv
 To, co je dobré teď, nemusí být dobré za 5 let. Proto je důležité Vaše portfolio udržet stále výhodné a aktuální.
Dlouhodobost Servis Vyjednávací síla Komplexnost
Chcete člověka, kterému můžete důvěřovat a spolupracovat s ním dlouhá léta? My chceme být Vaším životním partnerem ve financích. Zaručujeme dlouhodobou péči o Vaše portfolio , aby bylo stále aktuální. Stalo se Vám, že Vám banka nebo pojišťovna nevyšla vstříc? Do těchto bojů jdeme s Vámi. Neřešíme pro Vás jeden produkt, řešíme Vaše peníze jako celek podle toho, co sami chcete.
Flexibilita Cena Nezávislost Úprava výhodnosti smluv
Telefony zvedáme i v noci a o víkendu. Jsme Vám plně k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Celá naše služba je bezplatná. Snažíme se dosáhnout Vaší spokojenosti a věříme , že nás díky tomu vždy rádi doporučíte lidem ve Vašem okolí. Pro každého klienta je dobrá jiná banka. My za žádnou nekopeme, my kopeme za Vás. To, co je dobré teď, nemusí být dobré za 5 let. Proto je důležité Vaše portfolio udržet stále výhodné a aktuální.

O nás

O nás

Jsme nezávislí finanční poradci a bratři podnikatelé působící ve společnosti Partners. Naše práce spočívá ve finančním plánování Vašeho života, abyste měli budoucnost ve svých rukou a nemuseli náhlé potřeby řešit úvěry, jako je tomu v Česku zvykem.

Přehnaně hezká slova si o sobě na své stránky napíše každý, ale důležitější než slova jsou činy. Dejte nám příležitost ukázat Vám, že finanční poradenství lze v naší republice dělat srdcem.

Naší vizí je finanční poradenství založené na stejných hodnotách, jako je tomu ve vyspělých západních zemích. Tzn. zajistit prestiž a kvalitu do tohoto oboru. V Čechách využívá služeb finančního poradce pouhých 10%, což je oproti 50% na západě žalostně málo. Proto chceme rozšířit kvalitní poradenskou službu  po celé republice. To ve dvou lidech nemůžeme zvládnout. Z toho důvodu vyhledáváme i schopné lidi do středního a vyššího managementu, kteří nám pomohou to rozjet ve velkém. Aktuálně se pohybujeme převážně v Praze a středních Čechách, další pobočku otevíráme v Brně. Zároveň máme v plánu otevírat pobočky i v ostatních částech ČR, zatím se však v těchto krajích pohybujeme pouze po dohodě s klienty.

Vzdělání – dosažené certifikáty pro poskytování investičního poradenství, spotřebitelských úvěrů a penzí od Evropské asociace finančního plánování

Certifikát
Certifikát

Programy

Programy

Na co budete v průběhu života potřebovat peníze? Chcete žít v hezkém útulném domě na klidném místě? Rádi trávíte čas u moře? Máte děti, kterým chcete usnadnit start do dospělého života? Plánujete si pořídit pěkné auto? Nechcete mít stejný život jako dnešní důchodci? Vaše sny a přání jsou nám rozkazem. Podívejme se tedy na řešení konkrétních programů pro Vás.

Bankovní služby

Bankovní služby

Platíte na svém běžném účtu příliš velké poplatky? U nás neplatíte za vedení účtu, pokud Vám na něj měsíčně přijde 12 tisíc korun a zároveň máte výběry ze všech bankomatů po celé Evropě zdarma.

 • půjčky – Vaše úvěry umíme upravit tak, abyste měli nižší úroky a menší splátky.
Ochrana příjmu

Ochrana příjmu

Váš finanční plán musí být postaven na stabilních základech. Prvním krokem je ochránění Vašeho příjmu. Tím pokryjeme nenadálé situace, které zahýbají s Vaším rozpočtem. Některým situacím v životě člověk není schopen předejít, proto je tento program tak důležitý. V případě ztráty zaměstnání či zdravotního poškození máte jistotu klidného spánku.

 • krátkodobá rezerva na spořícím účtu
 • pojištění
 • pravidelná investice
Bydlení

Bydlení

Řešíte otázku vlastního bydlení? Chcete koupit, stavět, rekonstruovat či refinancovat? S tím si dokážeme poradit. Pokud budete chtít řešit bydlení v budoucnu a vzít si hypotéku, máte jistotu, že Vám ji banka poskytne? Připravíme Vás na to. Na hypotékách se ale hodně přeplácí a přicházíte tím o peníze. Tvoříme s Vámi rezervu, která slouží na předčasné doplacení úvěru a v případě výpadku příjmu, na pokrytí měsíčních splátek. Aby jste byli v bezpečí.

 • tvorba rezervy na spořícím účtu pro akontaci na hypotéku
 • pravidelná investice pro předčasné doplácení
 • hypoteční úvěr
Budoucnost a děti

Budoucnost a děti

Zajímá Vás kam, jak a kolik si odkládat na Vaše pravidelné dovolené, nové auto či lepší život Vašich dětí? Nebo chcete prostě jen podpořit svou budoucnost? Pak je tento program právě pro Vás.

 • tvorba krátkodobé rezervy na spořícím účtu
 • pravidelná investice pro lepší dlouhodobé zhodnocení
Renta

Renta

Chcete se mít lépe než dnešní důchodci? Nechcete se spoléhat na stát a radši otázku svýho důchodu převezmete do vlastních rukou? Víme jak na to.

 • doplňkové penzijní spoření
 • pravidelná investice
Investování a budování majetku

Investování a budování majetku

Využijte své volné peníze naplno. Jinak na nich vydělají jenom banky.

 • jednorázové investice do podílových fondů
 • termínované vklady (bankovní služby – běžný účet)
Ochrana majetku

Ochrana majetku

Máte strach, že se něco může stát s Vaším domem, bytem, domácností či autem? Nebo v práci či v občanském životě přicházíte do styku s něčím, co má vysokou hodnotu a bojíte se, že když způsobíte škodu, budete platit hodně peněz? Pak jste na správné adrese, pomůžeme Vám tyto záležitosti vyřešit.

 • povinná ručení
 • havarijní pojištění
 • pojištění domácnosti
 • pojištění nemovitosti
 • pojištění odpovědnosti

Proč nás potřebujete?

Proč nás potřebujete?

Největší přidanou hodnotou naší služby je plánování. Tzn. nastavit disciplínu při práci s Vašimi penězi a vhodnou radou zajistit to, že budete mít peníze v průběhu celého života. Řídíme se pravidlem 40:30:20:10 – což jsou zlaté finanční míry každého člověka. 40% platu mít na spotřebu, 30% na náklady spojené s bydlením, 20% dlouhodobá rezerva, 10% krátkodobá rezerva. K tomuto směřujeme. Nicméně, vedle plánování a plnění Vašich životních snů řešíme rovněž zcela ZDARMA i aktualizaci Vašeho portfolia. Co to znamená?

V České republice je spousta takových lidí, kteří mají pocit, že si sami sobě dokáží poradit a že někoho jako je finanční poradce vlastně nepotřebují. Jenomže i člověk, který má, jak se u nás hezky říká ,,vše pořešené“ či má vypěstovanou disciplínu k odkládání peněz, dobrého finančního poradce potřebuje.

PROČ?

Protože současný systém bank a pojišťoven je zaměřen na stálé získávání nových klientů. Za tímto účelem také finanční instituce zdokonalují své služby a vyvíjí nové produkty, pomocí kterých si zajišťují další zisky. Bohužel tyto služby již nenabízí stálým klientům. Proč taky? Však už to jejich klient je. Takoví lidé uzavřou s bankou nebo pojišťovnou smlouvu a mylně se domnívají, že mají již vše jednou pro vždy vyřešeno a přestanou se o své peníze zajímat. To je pak situace, ze které banky a pojišťovny dokáží těžit. Výsledný efekt finančních prostředků patřící klientům je dále nezajímá. Klient je tak spokojen, má přece vyřešeno, ve skutečnosti však ani nezná skutečnou efektivitu svých výnosů. Naše práce je proto mimo jiné zaměřena na výpomoc právě těmto klientům. Snažíme se prověřit finanční výhodnost vložených prostředků, zda náhodou o své peníze už delší dobu nepřichází a vše porovnáme také s konkurencí. Spolupracujeme s celým finančním trhem, proto je také nabídka širokoúhlá. Následně se může každý klient svobodně rozhodnout, zda bude chtít ke změně přikročit či nikoliv. A asi nebude náhoda, že finanční instituce mají o svého klienta zájem až ve chvíli, kdy pohrozí odchodem jinam.

Pokud se naši klienti rozhodnou pro změnu, tak veškeré papírování a formality zajistíme za ně. Aby byli ušetřeni celé řady telefonátů a návštěv finančních institucí, což je v našich končinách velmi nepopulární a časově náročné.

Samozřejmě si to člověk může vyřídit sám, je však otázka, zda jako jednotlivec dostane stejné podmínky jako finanční poradce, za kterým stojí X klientů a banka se k němu tudíž jinak chová.

Recenze klientů

Spolupracujeme s Autosklo Letňany

Recenze klientů

Pana Patrika Grygeru nemůžu jinak než doporučit. Je velice ochotný a vstřícný. Má mou plnou důvěru a vím, že se na něho mohu kdykoliv obrátit. Pomohl mi vyřešit jak investovat moje finance a zároveň jak se chránit pro případné životní situace.

– Veronika Vanická, Praha

Spolupráce mezi námi je asi rok a za tu dobu spolupráce funguje.Kluky znám od malička a vím kým a za jakých podmínek byli vychováváni. Vím, že to v životě neměli kolikrát lehké, o to víc mě překvapilo, čím se v dnešní době živí. Za dobu spolupráce musím říct, mě svým néasazením a výkony překvapili. Dneska spočívá jejich přístup a moje potřeby na úplné důvěře, protože stačí zavolat jaký mám problém a vždycky přijdou s několika návrhy na řešení mého problému. Jsem s nimi maximálně spokojený a přeju jim do života mnoho tak spokojených partnerů jako jsem spokojený já dnes. PS kluci dělate to dobře a díky za vaši práci.

– Pavel Pátek, Přílepy u Holešova

Pan Lukáš Grygera je na 200 % profesionál.Pokaždé když potřebuji poradit nebo s něčím pomoci,tak vždy si najde ve svém nabitém čase chvilku,a přijede.Je to skvělý člověk,který trpělivě naslouchá potřeby klientů,a navrhne nejlepší variantu k Vaší spokojenosti.Mohu s klidným srdcem pana Lukáše Grygeru doporučit.

– Petr Zrník, Praha

S panem Patrikem Grygerou jsem velmi spokojená, je velice ochotný, trpělivý a snaží se najít nejlepší řešení pro mé finanční záležitosti. Má mojí důvěru. Vřele budu pana Grygeru doporučovat svým známým i přátelům.

– Dagmar Trojánková

Rád bych chtěl poděkovat Lukášovi Grygerovi za jeho pomoc s finančním sektorem mého života. Velmi si cením času , který tráví nad řešením situací mě i mých přátel. Jedna velmi rychle a přichází vždy s možností výběru usnadnění života. Tímto si i získává celou moji důvěru a doporučuji všem co potřebují pomoc či se nechtějí starat o problémy financí a pojištění. Veliké díky!

– Jakub Náchlinger, Praha

S panem Patrikem Grygerou jsem rozhodně spokojen. I přes to, že je vytížen, snaží se vyjít vstříc a udělá maximum pro spokojenost klienta. Portfolio, jež nabízí, je rozsáhlé, a tak jsem dostal přesně to, oč jsem požádal.

– Milan Tešný, Praha

Ať Patrik Grygera dělá cokoli, tak vždy na 110% procent. Vím, že se na něj můžu spolehnout a má mou veškerou důvěru.

– Michal Serafin, Praha

Se službami pana Lukáše Grygery jsem velice spokojená a můžu ho jen doporučit. Je velice ochotný,trpělivý, umí velice dobře poradit a pomůže vám i v situacích, kdy nevíte na koho se obrátit. Snaží se vám maximálně vyjít vstříc a dělá
maximum pro to, abyste se cítili dobře a spokojeni 🙂

– Hana Cmíralová, Uhříněves

Pokud by se všichni z finančního sektoru chovali jako Patrik Grygera, tak nemám obavu o budoucnost tohoto finančního portfolia. Na svůj věk má vysoce ucelený přehled o produktech, o tom co vám může nabídnout a doporučit a nabízí to způsobem, který ve vás spíše vzbudí zájem než nezájem.

– Petr Freimann, Praha

Kariéra

Kariéra

Jste ambiciózní a hladový člověk ?

Chcete v životě něco dokázat a splnit si svoje sny, na které už jste dávno zapomněli? Ozvěte se nám!

Kontakt

Kontakt

Adresa kanceláře:
Zborovská 1204/10
Praha 5

 Patrik Grygera  Lukáš Grygera
Patrik Grygera Lukáš Grygera
+420 723 642 688 +420 607 208 851
patrik.grygera@partners.cz lukas.grygera@partners.cz
Lukáš Grygera
+420 607 208 851
lukas.grygera@partners.cz

 

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.